O nás


Základní hodnoty společnosti

TechnologieInovativní technologie a řešení.

Pokročilá technologie našich zařízení, jako jsou tepelná čerpadla, nás staví tam, kde ostatní teprve následují.

KvalitaSpolehlivé provedení

V našich řešeních neděláme kompromisy. Bezpečnost stabilního a účinného vytápění vašeho domova nebo firmy je pro nás nejdůležitější.

DesignImpozantní projektová řešení.

Při navrhování našich zařízení zohledňujeme to, aby jejich estetika byla přívětivá a univerzální, protože by měla doplňovat vzhled vašeho domova. Nechceme, aby jste je skrývali, raději bychom, aby jste je vystavovali.

Naše mise

THERMATEC – značka, která stojí za technologickým, čistým a cenově dostupným vytápěním ve vašem domě nebo firmě.

Naším hlavním cílem je spokojenost našich zákazníků, a proto uvádíme na trh zařízení vyrobená z dílů renomovaných světových výrobců a materiálů zajišťujících dlouhodobou a bezproblémovou obsluhu. Od počátku naší činnosti přikládáme velký význam vzhledu našich produktů.

Věříme, že zařízení jako jsou tepelná čerpadla, hydraulické skříně nebo dokonce jen zásobníky teplé užitkové vody by měly být součástí dobrého designu. Snažíme se tedy vyhovět těmto očekáváním a naše zařízení se skvěle hodí k vysněným domům a kancelářím našich zákazníků.

Velkou pozornost věnujeme užitečnosti, kvalitě provedení a trvanlivosti výrobků, díky čemuž vám dodáváme zařízení připravená na roky bezproblémové a efektivní provozování.

THERMATEC – Technologie tepla

Spolupracujeme s mezinárodními a nejlepšími polskými partnery, kteří nám zajišťují komponenty na nejvyšší světové úrovni: HIGHLY / HITACHI, GRUNDFOS, SHIMGEE, SWEP, PANASONIC, DANFOSS, AFORE, GEBERIT

Používáme materiály nejvyšší kvality, jako je: hliník, duplexní nerezová ocel nebo plasty, jako je ASA. To přímo zaručuje bezpečnost, nejvyšší kvalitu a spokojenost pro každého, kdo se rozhodne spolupracovat se značkou THERMATEC.