Novinky

Existuje ROZHOVOR k ranní kávě

Tomasz Cebulak v rozhovoru s Eciepło.pl
O FUNKCJNOSTI A DESIGNU TEPELNÝCH ČERPADLE, O CENE ZA INOVATIVNOST, KTEROU THERMATEC ZÍSKAL NA MEZINÁRODNÍCH VÝSTAVÁCH HVAC, A TAKÉ O NEKORPORÁTNÍM PŘÍSTUPU, KTERÝ MĚNÍ MNOHO VĚCÍ. ROZHOVOR S TOMÁŠEM CEBULAKEM, PREZIDENTEM SPOLEČNOSTI HOME STAR, MAJITELEM ZNAČKY THERMATEC

Na konci února se konaly důležité Mezinárodní výstavy HVAC. Jaké máte z toho závěry? Něco vás překvapilo? Okouzlilo, zklamalo?

Tomáš Cebulak: Účastnili jsme se těchto výstav již podruhé. Letos jsme se rozhodli stát se strategickým partnerem, protože nám myšlenka výstav a jejich loňská organizace velmi imponovala a je v souladu s naším přístupem. Letošní organizace, odborné doprovodné akce, jako jsou panely a konference, poskytly velké možnosti navázání obchodních kontaktů a mohly být pro mnoho firem skvělou inspirací. Byla vidět také velká konkurence, což je vždy dobře pro zákazníka, když má z čeho vybírat. Mám také dojem, že trh se jakoby normalizuje, v tom smyslu, že stále více lidí z odvětví začíná hledět z širší perspektivy a dlouhodobě. Zároveň si uvědomuji, kolik je ještě práce před námi, například v kontextu péče o cílového zákazníka nebo dobrém přístupu k dotacím.

Na Mezinárodních výstavách HVAC jste obdrželi cenu za inovativnost. To je důležité ocenění zejména v tomto odvětví.

Ano, rozhodně můžeme říci, že Thermatec je inovativní značka. Nebojíme se moderních technologií, a proto jsme pravděpodobně vždy o krok před konkurencí. Bylo to například s využitím chladiva R290, které je základním parametrem provozu našich zařízení. Dnes již mnoho firem to má, chápou, že je to správný směr. Jsem rád, že trh následuje to, co jsme byli průkopníky. Jsme praktikové a díváme se nejen na Polsko, inspiraci čerpáme z toho, co se děje ve světě. Je také důležité zdůraznit, že náš nekorporátní přístup nám umožňuje zavádět změny vždy o kousek dříve, pokud je považujeme za potřebné, užitečné pro naše uživatele.

Tento moderní přístup je vidět ve vašich produktech.

Ano. V našich zařízeních je spousta inovací. Jednou z nich je, že kromě běžně používaného standardu komunikace pomocí wifi máme také komunikaci pomocí modulu DTU, tedy zařízení s vestavěnou SIM kartou

Článek Existuje ROZHOVOR k ranní kávě