Novinky

Modul DTU v tepelných čerpadlech THERMATEC

Thermatec sleduje trendy, které panují v návrhu moderních zařízení. Ujistili jsme se, že naše tepelná čerpadla jsou vybavena moduly DTU, které mají vestavěnou SIM kartu. Náš zákazník za to neplatí žádné dodatečné poplatky.

Stačí připojit tepelné čerpadlo do energetické sítě a máte ihned možnost sledovat jeho vzdálený, stabilní a bezpečný monitoring. Pokud chceme sledovat činnost tepelného čerpadla touto způsobem, nemusíme stroj připojovat k naší domácí Wi-Fi síti. Když máme možnost sledovat činnosti zařízení, získáváme plnou kontrolu nad jeho fungováním.

Začněte sledovat proces prvního spuštění tepelného čerpadla pomocí modulu DTU na jeho dálkovém ovládání. Tímto způsobem můžete také odstranit informace, které mohou způsobit potenciální rušení v činnosti tepelného čerpadla. Dbejte na jeho fungování prostřednictvím dálkové servisní reakce. Přístup k tomuto druhu pozorování můžeme získat pomocí aplikace věnované práci s parametry. Pokud plánujete opustit dům, je vhodné nastavit v místnosti odpovídající teplotu (např. ji snížit). V odpovídajícím okamžiku před návratem můžeme obnovit požadovaný pracovní parametr. Díky tomu můžete ušetřit spoustu času a co je nejdůležitější, zbavit se zbytečných nákladů na vytápění, když nejste na místě.

Sázka na praktické řešení

Modul DTU slouží pro bezdrátovou komunikaci pro monitorování systému a práce tepelných čerpadel Thermatec. Kromě toho shromažďuje všechna data, která jsou nezbytná, když chceme mít pod kontrolou činnost našeho topného zařízení. Thermatec se postaral, aby byl modul DTU ihned připraven k použití. Nemusíte se starat o další instalaci. Naši specialisté jej ihned umístili do tepelných čerpadel. Aplikace pro obsluhu modulu DTU je pro uživatele velmi přívětivá, její funkce jsou velmi snadno ovladatelné a mimořádně intuitivní. Určitě si každý poradí s provozem dálkového monitoringu svého tepelného čerpadla. Plní funkci bezdrátové brány komunikace. 

Sledujte a diagnostikujte všechny parametry tepelného čerpadla

Za pomoci modulu DTU máte možnost sledovat všechny stavy práce jednotlivých prvků tepelného čerpadla a jeho různé ochrany. Diagnostické informace je velmi mnoho, na jejichž základě získáte plný obraz výkonu vašeho topného zařízení. Modul DTU se osvědčí zejména v obtížných situacích, které vyžadují jasné stanovení problému. Umožňuje vzdálenou obsluhu řadiče prostřednictvím zadávání nastavení téměř všech provozních parametrů. Jedná se o profesionální nástroj určený pro instalatéra, ale přinášející výhody pro uživatele. 

Modul DTU zkracuje dobu odezvy servisu a zvyšuje spokojenost a pocit bezpečí zákazníků. V případě jakýchkoliv chyb vám váš instalatér přijme oznámení a může ověřit stav zařízení na dálku.

Díky tomu může v mnoha situacích provést servis online, bez nutnosti přijet na místo. Přizpůsobte práci tepelného čerpadla vašim a potřebám vašeho domu. 

Článek Modul DTU v tepelných čerpadlech THERMATEC