Novinky

Thermatec na veletrhu ENEX!

Mezinárodní energetický veletrh ENEX je událost věnovaná získávání energie z konvenčních a obnovitelných zdrojů. Představovaná zařízení a technologie umožňují výrobu, přenos a distribuci energie.

V termíne od 8. do 9. března 2023 se THERMATEC zúčastní veletrhu ENEX v Kielcích, kde budou prezentovány nové tepelné čerpadla s výkonem 50 kW, tepelná čerpadla pro domácnost, hydraulické skříně a zásobníky TUV a akumulátory, celá řada produktů THERMATEC.

XXV Mezinárodní výstava energetiky a elektrotechniky a větrných energií ENEX

Jedná se o akci zaměřenou na získávání energie z konvenčních a obnovitelných zdrojů. Prezentovaná zařízení a technologie umožňují výrobu, přenos a distribuci energie a jsou také skvělou příležitostí k navazování nových kontaktů a získávání cenných informací.

Srdečně Vás zveme všechny zájemce k návštěvě našeho stánku F-32, kde si budete moci prohlédnout kompletní nabídku THERMATEC. Bude to skvělý okamžik, kdy získáte odpovědi na své otázky a diskutujete o individuálních obchodních potřebách.

Naše produkty byly přihlášeny do soutěže výstavních vystavovatelů - výsledky budou oznámeny v první den veletrhu:

  • Tepelné čerpadlo z řady PLUS C LINE – první jednotka tohoto typu v Evropě, založená na pracovním médiu R290 s výkonem 50 kW pro komerční účely (např. kancelářské budovy, kostely, družstva, továrny, skleníky). Druhá generace tepelných čerpadel THERMATEC – NOVINKA 2023

 

  • Tepelné čerpadlo z řady PLUS S LINE - jedna ze 3 jednotek vysokoteplotních tepelných čerpadel z řady PLUS S LINE, určená pro domácí a komerční použití. Založena na ultra ekologickém pracovním médium R290. Tepelné čerpadlo THERMATEC druhé generace - NOVINKA 2023

 

 

Těšíme se na setkání na veletrhu ENEX 2023 !!!

Článek Thermatec na veletrhu ENEX!