Novinky

Úspěch společnosti Thermatec na veletrhu WARSAW HVAC EXPO!

WARSAW HVAC EXPO - Mezinárodní veletrh pro vytápění, ventilaci a klimatizaci. Na první výstavě roku se THERMATEC zaměřil na prezentaci nejnovějších jednotek tepelných čerpadel s chladivem R290 pro obytné i komerční účely.

Ve dnech 1.-3. března 2023 na první veletrhu THERMATEC v tomto roce se prezentovaly nejnovější jednotky tepelných čerpadel s chladivem R290 pro domácí a komerční použití. Na WARSAW HVAC EXPO - Mezinárodní výstavě topné techniky, ventilace a klimatizace bylo možné vidět nová tepelná čerpadla o výkonu 50 kW, tepelná čerpadla pro domácnosti, hydraulické skříně, CWU nádrže a zásobníky, a tak celou škálu produktů THERMATEC.

Warsaw HVAC EXPO - největší veletrh topné techniky, ventilace a klimatizace v Polsku

Na Ptak Warsaw Expo byla prezentována široká nabídka výrobců, distributorů zařízení, strojů a technologií a služeb z jednotlivých oblastí. Vystavovatelé představili topné systémy a zařízení, tepelná čerpadla a výměníky tepla. Chladicí systémy a zařízení, izolace zařízení a produktů. Měřicí technologie, automatizace, komponenty, OZE.

Zahájili jsme s vysokým C, konkrétně s premiérou nejnovější jednotky 50kW z řady PLUS C LINE, která se vyznačuje mimo jiné:

  • nejmodernější zařízení s ultra ekologickým chladivem R290,
  • možnost vytvořit výkonný systém tepelných čerpadel až do 800 kW tvořený kaskádou 16 jednotek,
  • široká škála komerčních aplikací, např. v továrnách, kancelářských budovách, veřejných budovách,
  • vysoký výkon topení i při nízkých teplotách.

 

>

Představili jsme také tepelná čerpadla z nové řady PLUS S LINE pro použití v rodinných domech a v malých formách.

THERMATEC se specializuje také na výrobu univerzálních hydraulických skříní pro monoblocková tepelná čerpadla, nabízí nádrže teplé užitkové vody

Článek Úspěch společnosti Thermatec na veletrhu WARSAW HVAC EXPO!