Novinky

Úspěch značky Thermatec na české výstavě InfoTHERMA

Mezinárodní veletrhy v Ostravě se letos konaly již po 29.

Na internetu możeme vidět téměř vše, ale veletrhy InfoTHERMA v Ostravě stále těší neústupnou popularitu. Vidět, dotknout se, zkontrolovat co je uvnitř, diskutovat a mluvit v reálu - to máme nejraději. Ostravo, děkujeme ti znovu za tak skvělé přijetí našich zařízení. Děkujeme také všem, kteří navštívili naši stánek - nečekali jsme, že tepelné čerpadla Thermatec budou tak populární!

Připomínáme, že od roku 2023 jsou zařízení Thermatec k dispozici na českém trhu. Na veletrzích v Ostravě, které se konaly 22.-25. ledna letošního roku, naše produkty zastupoval náš zástupce - Autorizovaný distributor Thermatec - TERM eko TEPLO s.r.o., zkušená společnost, která s námi sdílí vášeň pro ekologická a účinná topná řešení. Jsme zvláště hrdí na tuto spolupráci.

Je třeba dodat, že veletrhy InfoTHERMA v Ostravě se letos konaly již po 29. krát, shromažďují nejvýznamnější výrobce, instalatéry, servisní techniky nejen z České republiky, ale také z Evropy a světa. Toto místo poskytuje firmám možnost prezentovat svá zařízení, inovativní a funkční řešení, a také se seznámit s nejnovějšími trendy v oblasti moderního a ekologického vytápění našich domovů.

Byly to velmi úspěšné dny. Děkujeme!

Článek Úspěch značky Thermatec na české výstavě InfoTHERMA